تبلیغات

فروش ویژه فروشگاه ابزار طاها

۰
 ادامه …
+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

وب سایت ابزار فروشی آنلاین

۰

وب سایت ابزار فروشی آنلاین ابزار طاها آماده ارائه محصولات به مشتریان گرامی می باشد.

ابزارآلات از اجزای مهم در هر خانه، کارهای تعمیراتی، کارهای ساختمانی، ساخت و ساز اشیای مختلف و ... است. ابزارآلات در همه خانه ها وجود دارند. آچارها، پیچ گوشتی، وسایل اندازه گیری و ... از ابزارآلات هستند. به علت گستردگی استفاده از ابزارآلات می‌خواهیم درباره‌ی ابزارآلات و وب سایت ابزار فروشی آنلاین سخن بگوییم. اینکه بهترین وب سایت ابزار فروشی آنلاین چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. در ادامه این مقاله از فروشگاه ابزار و یراق ابزار طاها با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین وب سایت ابزار فروشی آنلاین

اگر نیاز شود که شما از یک وب سایت ابزار فروشی خرید کنید به چه چیزهایی توجه می‌کنید؟ چه سایتی را برای خرید انتخاب می‌کنید؟ در این جا ما برخی ویژگی ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

توضیحات کامل

زمانی که شما از یک  فروشگاه خرید می‌کنید فروشنده به طور کامل ویژگی های محصول خود را بیان می‌کند و شما با ویژگی های محصول آشنا می‌شوید. در یک وب سایت ابزار فروشی آنلاین نیز این حق شماست که تصویری از محصول به همراه توضیحات را دریافت کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

پاسخگویی سریع

اگر سوالی درباره ی محصول داشته باشید یا مشکلی برای شما پیش بیاید باید از پشتیبانی سایت سوال کنید و این حق را دارید که جواب سوال را دریافت کنید. هرچقدر هم جواب را سریع تر دریافت کنید قطعا با ابزار فروشی متعهد تری در ارتباط هستید.

دسته بندی های خوب

یک سایت ابزار فروشی آنلاین برای کمک به شما که بتوانید محصول یا محصولات مورد نظر خود را پیدا کنید دسته بندی های مناسبی را در نظر می‌گیرد. این دسته بندی ها به مشتری کمک می‌کند تا محصول مورد نظر خود را به راحتی بیابد.

ظاهر مناسب سایت

ظاهر سایت باید مناسب باشد به طوری که تمامی امکانات در عین سادگی در اختیار کاربر قرار بگیرد. محصولات باید در صفحه اول باشد. به علاوه امکان جستجو و فیلتر کردن دسته بندی ها نیز می‌تواند برای کاربر بسیار مفید واقع شود. سرعت بارگذاری سایت نیز باید بالا باشد. اطلاعات بیشتر

وبلاگ سایت ابزار فروشی

در بخش وبلاگ وب سایت ابزار فروشی آنلاین باید مطالب مختلفی درباره ی انواع ابزارآلات و نحوه‌ی کار با آنها قرار بگیرد تا مشتری بتواند با ابازر مختلف و کار با آنها آشنا شود. به طور کلی مطالب یک چنین سایتی باید موضوعات مفید در حوزه ابزارآلات باشد.

قسمت درباره ما

یک وب سایت ابزار فروشی آنلاین معتبر اطلاعات مربوط به فروشگاه را در قسمتی از سایت یا قسمت درباره ما درج می‌کند. این اطلاعات می‌تواند شامل شماره تلفن یا آدرس فروشگاه باشد. در این صورت اعتماد مشتریان بیشتر جذب خواهد شد.

منبع: فروشگاه ابزار و یراق ابزار طاها abzartaha.com

 

+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: وب سایت ابزار فروشی آنلاین، سایت ابزار فروشی آنلاین، ابزار فروشی آنلاین

ابزار دستی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

۰

از گذشته های بسیار دور انسان ها ابزار دستی مختلفی را برای انجام کارهای مختلف خود می ساختند. ابزارهای دستی لوازم زیادی را در بر می گیرند. چکش، انبردست، دم باریک و پیچ گوشتی از نمونه ابزارهای دستی هستند. در حرفه های مختلف از ابزار دستی جهت جابه جایی، تغییرشکل در مواد خام و ابزاری برای افزایش نیروی وارده استفاده می شود.

ویژگی های ابزار دستی

ابزار دستی ضروری وجود دارد که در اکثر کارهای فنی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید این ابزار را در جعبه ای با عنوان جعبه ابزار داشته باشید. در ادامه به معرفی این ابزار و ویژگی های آنها خواهیم پرداخت.

چکش

چکش از یک دسته و از قسمتی برای ضربه زدن ساخته شده است. از چکش بیشتر برای وارد کردن ضربه به میخ استفاده می شود. البته تغییر شکل مواد، جا انداختن قطعات مختلف یا شکستن اشیای مختلف نیز م توانند از کاربردهای چکش باشند.

پیچ گوشتی

پیچ گوشتی از یک دسته و یک میله ساخته شده و برای وارد کردن انرژی و چرخاندن پیچ استفاده می‌شود. پیچ گوشتی در سایزهای مختلف و دو نوع دو سو و چهارسو وجود دارد. کاربرد اصلی پیچ گوشتی باز و بسته کردن پیچ های مختلف است. پیچ گوشتی در نوع برقی نیز وجود دارد.

انبردست

انبردست بیشتر در کارهای الکترونیکی و سیم کشی کاربرد دارد. البته انبردست های مختلف برای کاربردهای مختلف به طور خاص طراحی شده اند. انبر دست از دو اهرم که حول یک محور به هم متصل شده اند تشکیل شده است. امروزه در صنعت انبردست برقی کاربرد بسیاری دارد.

آچار

آچار نیز وسیله ای برای باز و کردن پیچ ها است و نیروی گشتاور زیادی را برای باز و بسته کردن پیچ ها وارد می کند. انواع آچار مانند آچار فرانسه، آچار شلاقی، آچار بکس، آچار الن و ... برای کاربردهای مختلف ساخته و طراحی شده اند.

متر

متر وسیله ای برای اندازه گیری طول است. در واقع متر واحد اندازه گیری طول است و به هر 100 سانتی متر یک متر می گویند. ابزار متر حدود 150 سانتی متر است و در انواع پلاستیک های مختلف وجود دارد. در بسیاری از فعالیت های فنی به متر برای انجام دقیق تر کارها نیاز است.

اره دستی

اره از یک دسته چوبی یا پلاستیکی و یک تیغه تیز و دندانه دندانه ساخته شده است. اره برای بریدن و دو نیم کردن مواد مختلفی نظیر فلزات، چوب و ... استفاده می شود. اره در انواع برقی و برای مواد با ضخامت های بیشتر وجود دارد. 

+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

انواع آچار آلات و کاربرد های آن ها

۰

در این مقاله به بررسی آچار آلات، انواع آچار آلات و کاربرد بعضی از آچار آلات می پردازیم.

آچار

آچار ابزاری است که برای سفت و محکم کردن و یا بر عکس برای باز کردن پیچ و مهره ها استفاده می شود. آچار ها انواع مختلفی دارند که با استفاده از هر نوعآچار مخصوص و مختص کارمان پیچ و مهره ها را باز و بسته کنیم.

طرز استفاده از آچار ها خیلی راحت است ؛ این گونه که آچار را با مهره و یا پیچ متصل کنیم جوری که از هم جدا نشوند بعد با استفاده از ایجاد گشتاور مناسب چرخشی ایجاد می کنیم ؛ این چرخش به طور مداوم در  مهره را  در نتیجه باز می کنند و یا آن را می بندد.


 

انواع آچار آلات

 1. آچار دو سر تخت

2.آچار یک سر تخت و یک سر رینگ

 1. آچار دو سر رینگ

4.آچار فرانسه

 1. آچار لوله گیر
 2. آچار آلن

7.آچار ستاره ای

 1. آچار جغجغه ای
 2. آچار ترک متر
 3. آچار تسمه ای
 4. آچار زنجیری
 5. آچار پینی
 6. آچار کلاغی

آچار فرانسه و کاربرد آن

کاربرد آچار فرانسهآچار فرانسه را برای اولین بار شخصی در انگلستان اختراع کرده است ؛ از این رو این آچار به آچار انگلیسی هم معروف است. آچار فرانسه نوعی از اچار آلات می باشد که سر آن قابلیت کوچک یا بزرگ شدن بر اساس اندازه مهره یا پیچ دارد.آچار فرانسه را می‌توانید به هر اندازه که دوست دارید ( با توجه به نیازتان ) خریداری کنید.

آچار دوسر رینگ و کاربرد های آن

آچار دو سر رینگ آچار دوسر رینگ  ابزاری است که هر دو سر آن انتها و ابتدای آن به صورت حلقه یا رینگ است.

 آچار دو سر جغجغه ای نیز مانند این نوع آچار می‌باشد و برای مواقعی است که در کار سرعت حرف اول را بزند و بسیار کارآمد  و مهم می باشد.

آچار زنجیری

آچار زنجیری آچار زنجیری نوعی از آچار است که  با استفاده از آن می توان لوله ها و وسایلی که سایز بزرگ دارند را باز و بسته کرد پس برای سایزهای بزرگ بسیار مهم و کارآمد است.

آچار دوسر تخت

آچار دو سر تخت آچار دو سر تختآچار دوسر تخت نوعی از آچارآلات  است که دو سر ابتدا و انتهای آن باز می باشد بنابراین پیچ و مهره به راحتی در آن می‌روند و در مکان‌هایی که دست فضا برای چرخش ندارد و مکان ما محدود است که چشم هایمان هم دید خاصی ندارد از این آچار استفاده می کنیم.

اندازه دوسر این نوع آچار  می تواند یکسان باشد ؛ البته بیشتر اوقات آچارهایی با اندازه دو سر متفاوت هم وجود دارد.

این نوع آچار به دوصورت در بازار موجود است :

 1. آچار دو سر تخت اینچی
 2. آچار دوسر تخت متریک

آچار کلاغی

آچار کلاغی نوعی از آچار آلات است که سر آن داری دو دهانه  می باشد که به دلیل اینکه دهانه های آن شبیه به  نوک کلاغ  است به این اسم ، نام گذاری شده است. دهانه های آچار کلاغی قابل تنظیم می باشد و برای جاهایی کاربرد دارد که محدودیت مکانی و فضا داریم.

آچار جغجغه ای

آچار جغجغه ای 

آچار جغجغه ای نوعی از آچار می باشد که از آن نمی توانیم به تنهایی استفاده کنیم ؛ یعنی پیچ و مهره را مهر و موم کنیم، فقط به عنوان  یک دسته عمل می کند.

منبع: فروشگاه ابزارطاها

 

+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آچارآلات

فروشگاه ابزار و یراق در تهران

۰

ابزار به لوازمی می‌گویند که در انجام کارهای مختلف نیروی کمکی ایجاد کرده و باعث می‌شوند انجام کارها برای ما آسان شود. آچار، پیچ گوشتی و ... نمونه هایی از ابزار هستند. اصولا ابزارها نقش پررنگی در زندگی انسان ها دارند و خانه ای یافت نمی‌شود که ابزار ساده و اولیه در آن وجود نداشته باشد.

یراق به تمامی فلزاتی گفته می‌شود که ذوب شده و در قالب شکل میگیرند و سپس در زندگی انسان مورد استفاده قرار می‌گیرند. یراق نیز در زندگی انسان کاربرد بسیاری دارد. دستگره درها، شیرآلات و ... نمونه هایی از یراق ها هستند.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت مشاهده سایر محصولات فروشگاه ابزار و یراق ابزار طاها در تهران از طریق منو ناوبری سایت اقدام فرمایید.

حال که با اهمیت و لزوم وجود ابزارآلات و یراق در زندگی انسان آشنا شده‌اید باید بدانید که خرید ابزار و یراق خوب و با کیفیت همراه با قیمت مناسب امری مهم است. همه در هر زمینه ای به دنبال خرید بهترین محصولات هستند و ابزار و یراق نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس اگر به دنبال خرید ابزار و یراق همراه با گارانتی و ضمانت کیفیت با قیمت مناسب هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت ابزار و یراق چیست؟

چه عواملی بر قیمت ابزار و یراق تآثیر می‌گذارند؟ قیمت مناسب چگونه تعیین می‌شود؟ برندهای مختلف از عواملی هستند که در قیمت ابزار و یراق تآثیرگذار هستند. با توجه به برند کیفیت نیز متغییر خواهد بود. گارانتی و ضمانت نیز عاملی است که بر قیمت ابزار و یراق تآثیر خواهد گذاشت. طراحی خاص و زیبایی محصول یا طراحی ارگونومیک برای استفاده راحتتر میتواند یکی دیگر از عوامل باشد. در انتها باید گفت خرید از فروشگاه های اینترنتی سبب کم شدن قیمت محصول خواهد شد. زیرا این فروشگاه ها نیازی به اجاره یا خرید مغازه و سایر هزینه ها ندارند، طبیعی است که قیمت ها کمتر باشد. البته این موضوع برای تمامی سایت های فروش ابزار و یراق  صادق نیست.

فروشگاه ابزار و یراق در تهران

 

 

معرفی فروشگاه ابزار و یراق در تهران

یک فروشگاه ابزار و یراق در تهران، فروشگاه ابزار و یراق ابزارطاها است. این فروشگاه با فروش اینترنتی محصولات خود سرتاسر ایران را پوشش داده و آماده ارائه خدمت به تمام هموطنان عزیز در هر کجای ایران است. با اطمینان می‌گوییم که فروشگاه ابزارطاها با داشتن تجربه بسیار در کار فروش محصولات ابزار و یراق می‌تواند بهترین مشاور شما در خرید ابزار و یراق باشد.

منبع:ابزار و یراق ابزار طاها

 

+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

نمایندگی محصولات شرکت کرون در ایران

۰

شرکت توسعه صنعت اهدا نماینده انحصاری محصولات کرون در ایران 
فروشگاه ابزار طاها نماینده شرکت اهدا جهت فروش محصولات برقی کرون و وینکس است که سال ها در این زمینه سابقه خدمت رسانی به مشتریان گرامی را دارد.

تاریخچه شرکت کرون

ماجرای احداث و شکل گیری شرکت کرون مانند بسیاری از اختراعات و فناوری هایی که به کمک بشر آمده است  ابتدا از یک تفکر ساده برای راه حل و رفع نیاز تیغه های کارخانه برش سنگ که در روستای Shanghu یکی از چندین شرکت صنعتی در شهرستان Yongkang است شروع شد.

شکل گرفت و همچنین یکی از چندین شرکت صنعتی در آن شهر در آن زمان بود. در ابتدای امر به دلیل تولید محدود و کوچک بودن کارگاه سنگ زمین  محصولات خود را به صورت سفارشی تولید کرده و به وسیله پست و یا دریافت مستقیم به مشتری های خود از جمله کارخانه مزبور ارسال می‌کردند. سپس رفته‌رفته در سال‌های بعد این شرکت توانست گام های آرامی را در راستای افزایش تولید و تحت تاثیر قرار دادن بازارهای داخلی بردارد.   این شرکت با استفاده از  تولیدات با کیفیت و مقرون به صرفه ای خود به تدریج بازارهای داخلی را تصاحب و نیم نگاهی به بازارهای جهانی داشته باشد که بعد از مدتی پا به عرصه بازارهای جهانی نهاد و در این زمینه هم بسیار موفق حاضر شد

شرکت کرون با سه شعار نوآوری و خلاقیت اعتماد و  همبستگی توانست روز به روز در کار خود موفق  موفق تر شود و اعتماد مشتری ها را به دست آورد و جای پای خود را در میان بازارهای خارجی محکم کند.
ابزار های برقی :


 

 شرکت کرون به جهت ارتقای سطح علمی مهندسین و کارمندان خود اقدام به تاسیس دانشکده فنی نموده است که این امر می تواند در آینده نزدیک جایگاه کیفی این کالا را هم ردیف کالاهای ساخت اروپا ، امریکا ، ژاپن و برند های معروف دنیا قرار دهد.

محصولات شرکت کرون علاقه بر ابزارهای برقی بادی و شارژی شامل ابزارهای صنایع چوب و فلزات می باشد به همین دلیل از تنوع بالای محصولات و در کاربردهای متفاوت برخوردار می باشد از این رو توانسته است برای هر سلیقه ای به هر میزان بودجه‌ای محصول خاص خود را داشته باشد و برای همگان محصولات خود را عرضه کند.

شرکت کرون از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی  در کشور چین بوده و از پیشتازان این رشته در این کشور می باشد محصولات شرکت کرون به بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی آمریکایی و خاورمیانه صادر می گردد. اعتقاد این شرکت برین است که دستیابی به اهداف و ایده آل های مشتریان و تولید محصولاتی مناسب تمامی اقشار مصرف کننده کلید رسیدن به موفقیت می باشد.

چشم انداز شرکت ابزار برقی کرون ساختن تشکیلات اقتصادی عالی دارای مزیت رقابتی در سطح جهانی با حفظ شخصیت فرهنگی است که برای رسیدن به این چشم انداز مدیران شرکت نیروی انسانی را مرکز تمامی فعالیت‌های شرکت قرار داده و با آموزش‌های تخصصی مستمر و نیروی انسانی خود تلاش می‌کند تا قدم‌های بلندتری را نسبت به رقبای جهانی خود  بردارند.

شرکت کرون ارائه دهنده انواع ابزار یراق

شرکت کرون ارائه دهنده انواع ابزار یراق های برقی شامل دریل ، بتن کن، چکش تخریب ، فرز ،نجاری,انواع کارواش و فارسی بر,ابزار شارژی، بادی، میخ کوب ، منگنه کوب ، پیستوله های بادی و غیره می باشد .

انواع ابزاردستی شامل انواع انبرآلات،آچارها،ابزار اندازه گیری، باغبانی و ساختمانی و انواع مته می باشد.

به همین دلیل متنوع ترین شرکت ارائه دهنده ابزاردر ایران می باشد.با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی ابزارطاها نمایندگی شرکت کرون در ایران می باشد کلیه خدمات گارانتی کرون سرویس و خدمات پس از فروش کرون به خریداران ارائه می گردد.

با خرید از فروشگاه ابزارطاها این اطمینان وجود دارد که ابزار یراق کرون  به طور مستقیم از شرکت کرون خریداری شده است.

نمایندگی شرکت ابزار برقی کرون در سال 1983 میلادی (1361) تاسیس شده است و هم اکنون دارای بیش از 10 کارخانۀ زیر مجموعۀ خود جهت تولید ابزار برقی می باشد.شرکت نمایندگی کرون با 29 سال سابقه  در زمینۀ تولید ابزار برقی یکی از بزرگترین تولیدکننده ابزار برقی در چین بوده است.

محصولات شرکت کرون به کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می شود و همچنین نمایندگی شرکت کرون در ایران نیز می باشد.

نمایندگی شرکت کرون به جهت ارتقای سطح علمی مهندسین و کارمندان خود اقدام به تاسیس دانشکده فنی نموده است که این امر می توانید در آینده نزدیک جایگاه کیفی این کالا را هم ردیف کالاهای ساخت اروپا ، امریکا ، ژاپن و برند های معروف دنیا قرار دهد

+ نوشته شده توسط Abzartaha در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نمایندگی کرون
نوشته‌های اخیر